close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 21 września 2017

  Trzecie posiedzenie Polonijnej Rady Konsultacyjnej przy Ambasadorze RP w Atenach, które odbyło się w dniu 14 września 2017 roku zostało poświęcone możliwościom polsko-greckiej współpracy gospodarczej.

  Spotkaniu, w którym uczestniczyli  m.in. przedstawiciele organizacji polonijnych, przedstawiciele Polsko-Greckiej Izby Handlowej i Przemysłowej oraz Grecko-Polskiego Związku Handlu i Inwestycji, pracownicy Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji oraz Wydziału Konsularnego Ambasady, przewodniczyła  Ambasador RP w Atenach, pani Anna Barbarzak. Podziękowała ona uczestnikom spotkania za ich dotychczasowe zaangażowanie w promocję polsko-greckiej współpracy gospodarczej, podkreślając jednocześnie gotowość placówki do dalszej współpracy w tym zakresie.

   

  Dyskusja w trakcie posiedzenia Rady koncentrowała się na wymianie doświadczeń, określeniu możliwych płaszczyzn współpracy oraz identyfikacji głównych problemów w realizacji przedsięwzięć gospodarczych na terenie Grecji. Uczestnicy spotkania zaprezentowali również swoje dotychczasowe osiągnięcia oraz przedstawili plan swoich działań w najbliższym czasie. 

   

  Kolejne posiedzenie Rady zostało zaplanowane na czwarty kwartał 2017 roku.

   

   

  polonijna_rada_konsultacyjna_15_09_2017
  polonijna_rada_konsultacyjna_15_09_2017_02
  polonijna_rada_konsultacyjna_15_09_2017_03
  polonijna_rada_konsultacyjna_15_09_2017_04

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: